|
|
---|---|
Aanbevolen toepassingen
|
Bouw
|
Afmeting
|
53-62 cm
|
Geventileerd
|
Nee
|
Hoeveelheid per doos
|
20
|
Hoofdharnastype
|
Draaiknop
|
Kleinste verpakbare eenheid
|
Stuk
|
Materiaal zweetband
|
Leder
|
Nettogewicht (metrisch)
|
330 g
|
Productkleur
|
Rood
|
Producttype
|
Hard Hats
|
Verpakkingseenheid
|
20
|
3M™ Veiligheidshelm, G3001MUV100V-RD is onze rode helm met ratelophanging en een lederen zweetband voor comfort. Voorzien van een vloeiend afgerond ontwerp met een korte klep en 3M™ Uvicator™ sensorschijf die aangeeft wanneer uw veiligheidshelm te veel aan UV-straling is blootgesteld. en elektrische isolatie tot 1.000 VAC.
Voor hoofdbescherming ontwikkeld voor veeleisende omgevingen met elektrische isolatie tot 1.000 VAC, gebruik 3M™ Veiligheidshelm, G3001MUV100V-RD. Onze rode helm heeft ratelophanging, een lederen zweetband en een vloeiend afgerond ontwerp dat een goed gezichtsveld biedt en helpt voorkomen dat onderdelen aan kabels of takken vast komen te zitten. Een korte klep voor beter zicht omhoog en een 3M™ Uvicator™ sensorschijf die aangeeft wanneer uw veiligheidshelm te veel aan UV-straling is blootgesteld en vervangen moet worden. Het hoofdharnas kan 180° gedraaid worden voor beter zicht bij het werken in besloten ruimten.
Bedankt voor uw interesse in 3M. Om ons te helpen uw vraag effectief te beheren en te beantwoorden, vragen we u vriendelijk om wat belangrijke informatie te verstrekken, waaronder uw contactgegevens. De door u verstrekte informatie, wordt gebruikt om op uw verzoek te reageren via e-mail of telefoon door een 3M vertegenwoordiger of door een van onze geautoriseerde zakenpartners waarmee we mogelijk uw persoonsgegevens zullen delen in overeenstemming met het 3M privacybeleid.
Wij hebben uw bericht ontvangen en bekijken momenteel uw aanvraag
Een van onze vertegenwoordigers neemt contact met u op via telefoon of email.