De Scotch-Brite™ Durable Flex-band is ontwikkeld voor lastig detailwerk, zoals afbramen, blenden, reinigen en finishen op allerlei metalen. De versterkte rug met lage rek en de superieure randduurzaamheid dragen bij aan een agressieve snijwerking. Flexibele, non-woven Scotch-Brite™ schuurmaterialen verfijnen en bereiden metalen oppervlakken voor zonder het onderliggende metaal significant te veranderen.
Verbeterde duurzaamheid voor een lange levensduur: Het non-woven vezelmateriaal blijft koel, is bestand tegen vollopen en is bestand tegen randwerkzaamheden, terwijl aluminiumoxide schuurmaterialen een effectieve snijwerking bieden die zorgt voor consistente finishingprestaties op roestvast staal, aluminium en koolstofstaal gedurende de levensduur van de band. Al onze Scotch-Brite™ Durable Flex-banden zijn te herkennen aan hun paarse rug. Sterk schuurmateriaal op basis van aluminiumoxide: Deze band maakt gebruik van schuurmateriaal op basis van aluminiumoxide. Aluminiumoxide wordt vaak gebruikt voor industriële toepassingen omdat het snel snijdt en lang meegaat. Dit mineraal zit in het non-woven web verwerkt, dat geleidelijk slijt om telkens nieuw mineraal aan het oppervlak te laten komen. Door zijn hoge snijsnelheid, hardheid, sterkte en lage warmte-retentie wordt het aluminiumoxide veel gebruikt bij slijptoepassingen, naast schuur- en finishtoepassingen. Aluminiumoxide is geschikt voor tal van ondergronden in zowel de hout- als metaalbewerking, inclusief ferrometalen. Werkt op meerdere gereedschappen en machines: Scotch-Brite™ Durable Flex-banden zijn geschikt voor diverse gereedschappen en machines, waaronder bandschuurmachines, vlakschuurmachines en backstands.
Bedankt voor uw interesse in 3M. Om ons te helpen uw vraag effectief te beheren en te beantwoorden, vragen we u vriendelijk om wat belangrijke informatie te verstrekken, waaronder uw contactgegevens. De door u verstrekte informatie, wordt gebruikt om op uw verzoek te reageren via e-mail of telefoon door een 3M vertegenwoordiger of door een van onze geautoriseerde zakenpartners waarmee we mogelijk uw persoonsgegevens zullen delen in overeenstemming met het 3M privacybeleid.
Wij hebben uw bericht ontvangen en bekijken momenteel uw aanvraag
Een van onze vertegenwoordigers neemt contact met u op via telefoon of email.