1. Alle 3M-producten
  • 3M™ 19" Fibre Optic Patch Panel, 1U, Black, with 6 SC Duplex Multi-Mode Couplers
  • 3M™ 19" Fibre Optic Patch Panel, 1U, Black, with 6 SC Duplex Multi-Mode Couplers

    Onderdeelnummer SPP3EB6D3M ID 7000061224
    Details

    19" Patchpanelen voor glasvezelkabels, 1U, zwart, verkrijgbaar voor ST- of SC-koppelingen of LC Simplex of Duplex koppelingen in multimode of singlemode, maximaal 48 vezels, zonder cassettes of pigtails. Omdat het paneel meerdere invoerpoorten heeft, kunt u horizontale kabels met 2 tot 4 vezels en backbonekabels met maximaal 48 vezels gebruiken en aansluiten. De kabel kan worden bevestigd met kabelwartels of kabelbinders. De panelen zijn daarnaast voorzien van bevestigingshaakjes om de aansluitingen van de backbonekabel aan te bevestigen. Aan de centrale draad kunnen maximaal 4 DIN-lascassettes inclusief afdekplaat worden bevestigd. De panelen zijn voorzien van schuiflades met stopper, zodat de lade niet volledig uit het paneel kan worden getrokken. Dankzij de lades kan de monteur eenvoudig connectoren aanbrengen en verplaatsen.

    3M™ biedt diverse patchpanelen voor glasvezelkabels, in verschillende stijlen en afwerkingen, voor LC-, SC- en ST-connectoren. Er zijn drie typen patchpanelen voor glasvezelkabels verkrijgbaar. Alle panelen zijn geschikt voor directe aansluiting en pigtail-aansluitingen in lascassettes: de SPP3-E wordt als leeg patchpaneel geleverd, de Eco-SPP3 wordt geleverd met koppelingen en het Geavanceerd Patchsysteem wordt ook geleverd met koppelingen.

    Specificaties
    Breedte
    483 mm
    Fiber Type
    50 µm/125 µm
    Hoogte
    44 mm
    Volg ons
    De bovenstaande merken zijn handelsmerken van 3M.we
    Wijzig land
    België - Français | Nederlands